Robotický vysavač

Robotický vysavač: vysává – vytírá – vysouší

Robotický vysavač uklidí až 180 ma dokáže vytrvale uklízet až 120 minut. Kombinuje výkonné vysávání s vytíráním a díky tomu dokáže Vaši podlahu uklidit kompletně. Při vytírání nemusíte předvysávat, protože Duoro zvládne celý úklid v jednom kroku. Zvolit si můžete typ úklidu dle potřeby a na jakoukoliv podlahu.


Robotický vysavač má 70% účinnější vysávání AIRMAX

Průlomová technologie vysávání 10 000 AIRMAX technology přináší bezkonkurenční úklid hladkých podlah i koberců. Nový vysokotlaký ventilátor razantně zvyšuje proudění vzduchu ve speciálním aerodynamicky tvarovaném lamelovém kartáči a ten díky unikátní konstrukci atakuje nečistoty na podlaze rychlostí až 10 000 cyklů za minutu.

Technologie AIRMAX tak dosahuje až o 70% vyšší účinek vysávání na kobercích a o 50% vyšší účinek na hladkých podlahách.

 


Robotický vysavač


 

Robotický vysavač @ Mokré vytírání

Robotický vysavač využívá unikátní technologii mokrého vytírání podlahy s vysoušením. Pokud máte dřevěnou nebo laminátovou podlahu, je Duoro pomocníkem přímo pro Vás.

Okamžité vysoušení umyté podlahy zabraňuje nadměrnému promočení povrchu, které dřevěným a laminátovým podlahám tolik neprospívá. Nemusíte už čekat, až podlaha po vytírání uschne, s Duorem je připravena k užívání hned.

TIP: Pro suché i mokré mopování používejte sací hlavici EASY PET

 


Robotický vysavač

 

Intenzivní mokré vytírání

Komplexní systém Aquamax plně nahradí klasické mokré vytírání. V průběhu úklidu je speciální XXL mop Aquamax intenzivně zásoben vodou, která se postupně uvolňuje na čištěný povrch.

V mopu obsažená chytrá mikrovlákna Addsorb fibre během mokrého vytírání nasávají nečistoty hluboko do mopu, kde je uzamknou a povrch mopu tak zůstává při styku s podlahou neustále čistý. S použitím spreje Aquamax odstraníte odolnou špínu. Navíc podlahu dezinfikuje a svěže provoní celý byt.


Robotický vysavač


 

 

Dva různé mopy zvládnou suché i mokré mopování.

Duoro XCLEAN jde do boje s prachem i přischlou špínou. Na každý typ vytírání má připraven speciální mop s přesnou strukturou mikrovláken pro mokré nebo suché stírání. Snadná příprava robota pro vytírání Vám zabere minimum času a tak vytírat můžete každý den.


Důmyslný systém dovlhčování

Vodní nádrž umístěná na spodní straně vysavače postupně uvolňuje vodu a mokrý mop z podlahy rovnoměrně stírá i skvrny nečistot. Vytře až 80 m2 hladkých podlah.

Robot nejen kvalitně vytírá na mokro, ale je vhodný i pro vytírání citlivých povrchů jako jsou parkety, dřevěná nebo laminátová podlaha. Nikdy nezanechává povrch nadměrně promáčený.