Tablet Asus

Nejprodávanější Tablet Asus v České republice.

Multifunkční Tablet Asus využijete jako unikátní fotoaparát, přehrávač videí, ale rovněž pro herní účely. Lehké hliníkové tělo je opatřeno 10″ displejem s dotykovou technologií a rozlišením 2K. Špičkový obraz zaručen technologiemi VisualMaster a Tru2life. Systém SonicMaster a dvojice reproduktorů přenáší kvalitní a čistý zvuk. Senzor otisků prstů pro rychlé funkce. Baterie s kapacitou 5900 mAh garantuje dlouhou výdrž zařízení! Tloušťka tabletu pouhých 5,8 mm.
 
Tablet Asus
 

Design tabletu ASUS ZenPad 3S 10 se nese na vlně moderních vlivů a jednoduchého čistého vzhledu, které z něj dělají univerzálního a stylového společníka. Tyto prvky jsou inspirovány zenovou filosofií, která usiluje o harmonii krásy a výkonu. Vychutnejte si dokonale příjemné držení tabletu, které padá na vrub příjemně zaobleným hranám. Jedná se tedy o luxusní zařízení do jakéhokoli prostředí.

Klíčové vlastnosti tabletu ASUS ZenPady 3S 10 LTE

  • Jednoduchý a elegantní design typický pro řadu Zen
  • Výkonný šestijádrový procesor
  • Velká vnitřní paměť pro aplikace
  • Kvalitní přední a zadní kamera pro dokonalé fotky
  • Kvalitní reproduktory SonicMaster
  • Operační systém Android 6.0

Kvalitní displej i fotoaparát

ASUS VisualMaster je sada exkluzivních technologií vizuálního vylepšení, jež kombinují hardware a software optimalizující všechny aspekty zobrazení – včetně kontrastu, ostrosti, barev, čistoty a jasu. Výsledkem je neuvěřitelně realistický obraz. S technologiemi ASUS VisualMaster máte pocit, jako byste tam opravdu byli.

S 8Mpx fotoaparátem tabletu ASUS ZenPad 3S 10 snadno zachytíte nezapomenutelné okamžiky. Fotoaparát využívá unikátní technologii, která zvyšuje kvalitu obrazu prostřednictvím softwaru a speciální optiky.

Zvuk jako v kině

ASUS ZenPad 3S 10 je vybaven technologiemi DTS-HD Premium Sound a SonicMaster, které přinášejí další vylepšení zvuku a zaručují dokonalý poslech v každé situaci. Zážitek posiluje dvojice reproduktorů se zesilovači NPX.

Příjemné uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní ASUS ZenUI přináší více než 1 000 funkcí, které vylepšují nebo rozšiřují standardní rozhraní systému Android. Můžete se těšit na jednodušší a pohodlnější ovládání, elegantní design a čistší vizuální styl – všechny důležité informace budou vždy umístěny v popředí a uprostřed obrazovky.

Porovnej ceny