Herní konzole Xbox ONE

Nejprodávanější Herní konzole Xbox v České republice: Herní konzole Xbox ONE

Herní konzole Xbox One musí ohromit každého hráče. A to už na první pohled, ohmatání i zapojení. Tam ve světě, kde hry posouvají hranice reality, kde si u hraní poslechnete muziku, zapnete film, nebo prohlížíte fotky. Vše v jednom z pohodlí domova nabídne všestranná konzole Xbox One , která se těší velkému zájmu a obrovskému očekávání.

Herní konzole Xbox ONE

Překvapí Vás

Nejlepší hry, nejlepší multiplayer, nejlepší služby nebo nejvíce zábavných aplikací. To jsou hesla, která herní konzole Xbox One razí a uživatelé jsou tak plní očekávání, nakolik se dílo podařilo vývojářům splnit.

Konzole je kromě prvotřídního designového zpracování skutečně nabitá špičkovým vnitřkem. Hraní her a sledování filmů si navíc na konzole užijete jen v té nejvyšší. Mezi prvky, které z Xboxu One dlouhodobě dělají absolutní jedničku, patří jednoznačně obrovská paměť 500 GB podpořená našlapaným procesorem.

Díky tomuto se k vám dostávají takové možnosti zábavy, jaké tu ještě nebyly.

Špičkový výkon

Ztělesnění konzolové dokonalosti. Očekává se hlavně až o neskutečných 40 % vyšší výkon herní konzole a to vše ve 4K rozlišení, ve kterém nerozeznáte jediný pixel! Špičkový výkon přináší uživateli naprosto jedinečný zážitek. Neuvěřitelná rychlost a ladnost, se kterou Xbox pracuje je skutečně obdivuhodná a každý si ho díky tomuto faktu zamiluje. Dostali jste se někdy do situace, ve které jste chtěli s někým mluvit na Skypu a při tom sledovat například sportovní utkání? Díky Xbox One vyřešený problém. Můžete se věnovat oběma činnostem zároveň, každé na jedné polovině obrazovky.

Herní konzole Xbox ONE

Svět ve 4K!

Ponořte se spolu s novým Microsoft Xbox One X do té nejpropracovanější varianty virtuálního světa. Až do takové hloubky, ve které nepoznáte, kde virtuální svět končí a kde začíná realita. Úžasné grafické detaily, dokonalé odstíny a odlesky, superširoká barevná škála a framebuffery s rozlišením 2160 p, které vše ještě podpoří. No nezní to všechno lákavě? Když se ke všemu přidá ještě špičkový 3D zvuk, který zajistí, že si hráč připadá v centru bitvy, nebo přímo na závodní dráze, dává vše dohromady neotřesitelnou špičku ve světě herních konzolí, kterou musí okusit zkrátka každý.

Herní konzole Xbox ONE

Nejvyšší komfort

Z maximálního pohodlí vás nevyvede ani ovladač, kterým vysíláte k vaší nové konzole povely. Čeká na vás ten nejlepší herní ovladač, který nově disponuje několika technologickými inovacemi. Nové vibrační prvky, které se aktivují při každém pádu či nárazu vám dopřejí dostatečnou realističnost. Skvělou ovladatelnost vašeho herního hrdiny zajistí vylepšení páček na ovladači, inovace směrového ovladače a upgrade kontur. Ovladač je bezdrátový, takže žádné omezování se zamotanými kabely rozhodně nepřipadá v úvahu.

V balení hra navíc

S koupí herní konzole Xbox One S 500 GB na našem eshopu navíc obdržíte v balení hru, na které ihned své zařízení můžete okamžitě vyzkoušet. Jde o hru Forza Horizon 3, kterou ocení zejména fanoušci automobilového sportu. Po předchozích dvou dílech hry, které sklidily nesčetné ovace v řadách automobilových závodníků je tady třetí pokračování, tentokrát ve verzi Hot Wheels. Ovládněte závod na točité dráze! Odreagujte se a vypněte u tohoto módu hry ze série Forza Horizon. S koupí konzole získáte také zdarma 14denní členství v Xbox Live Gold.