Domácí výčepní zařízení

Domácí výčepní zařízení lze využít v domácím prostředí i na menších oslavách, kde dokáže zásluhou svého vysokého výkonu stočit až 50 perfektně vychlazených nápojů za hodinu. Pyšní se kvalitní konstrukcí z nerezové oceli, tichým vzduchovým kompresorem, možností regulace teploty nápojů i bezproblémovou manipulací.

Připravte si doma kvalitně vychlazené pivo, limonádu nebo jiný nápoj díky výčepnímu zařízení z řady Pygmy. Ideální pro použití doma, na chalupě nebo menších rodinných a firemních oslavách. Zvýšený průběžný výkon 20 l/hod umožňuje načepovat 40 vychlazených nápojů během hodiny.

Domácí výčepní zařízení

 

Výčepní zařízení je připraveno do pár minut

Chladicí jednotka funguje úsporně, ale přitom účinně. První pivo bude vychlazeno pár minut po zapojení přístroje, takže vás nezaskočí ani nečekaná návštěva. Tento model využívá také integrovaný, tichý vzduchový kompresor obsahující tlumič sání s molekulovým filtrem vzduchu.
 
Domácí výčepní zařízení řady PYGMY jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů v domácím prostředí, menších zahradních párty, firemních oslavách apod. a tvoří špičku mezi malými stolními chladiči.
 

NEREZOVÁ KONSTRUKCE – Kompletní konstrukce i chladicí smyčka jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti.

CELKOVÁ KOMPAKTNOST – Přenosné chladiče PYGMY mají nejlepší poměr výkonu, rozměrů a ceny na trhu.

 

Porovnej ceny