Mobilní telefon Huawei

Nejprodávanější mobilní telefon Huawei v České republice

Jste nadšenci do moderní chytré telefonie a nenecháte si uniknout žádnou zajímavou novinku? Pak vás jistě nenechá chladnými po všech stránkách propracovaný a zdokonalený Mobilní telefon Huawei P20 Lite. Jako předzvěst vlajkových modelů P20 a P20 Plus nabízí vzrušující vstupní bránu do světa, kde se vynikající zpracování snoubí se skvělým obrazem, výkonem, fotoaparátem i špičkovou výbavou. Zkrátka nepřijdou začátečníci, ani pokročilejší uživatelé.

Mobilní telefon Huawei P20 lite

Displej v plné bezrámečkové parádě

Mobilní telefon Huawei P20 Lite navazuje na tradici svých předchůdců, v mnoha ohledech je překračuje a rozvíjí. Design z odolného tvrzeného skla, jasné barvy a působivé odlesky působí dojmem luxusu a komfortu, což je dále umocněno Full View displejem druhé generace s technologií LTPS TFT a úhlopříčkou 5,84 palců. Zatímco dříve by obdobné parametry představovaly pro telefon takřka rozměry pádla, protažením až ke krajům se podařilo docílit poloměru 80,1 % k jeho tělu. Výsledkem je okouzlující pracovní plocha s rozlišením Full HD (2280×1080 bodů).

Výkon, s nímž budete v předstihu

Dostačující výkon není samozřejmostí. Mobilní telefon Huaweii P20 Lite se ovšem pyšní špičkovým osmijádrovým procesorem Kirin 659 (4 x Cortex-A53 2,36 GHz, 4 x Cortex-A53 1,7 GHz), enormní 4GB operační pamětí a bohatým úložným prostorem i bez paměťových karet (64 GB). Komfortní pracovní prostředí zajišťuje nový operační systém Android 8.0 Oreo s nadstavbou v podobě uživatelského rozhraní EMUI8.0, jehož benefitem je navýšení rychlosti, efektivnější využití energie a důmyslnější notifikace.

S telefonem vzhůru k fotosnímkům

Také s oblibou zaznamenáváte okamžiky každodenního života? Pro případ, že doma zapomenete svou profesionální optiku, neváhejte využít vynikajícího duálního fotoaparátu svého telefonu. Hlavní fotoaparát – podobně jako přední – disponuje rozlišením 16 MPx a díky vestavěnému 2MPx teleobjektivu dokáže manipulovat dokonce i s hloubkou ostrosti. Bez překvapení nezůstává ani přední snímač. S technologií Light Fusion vytvoří profesionální selfie jako ze studia. Videozáznamy ve Full HD (1920 x 1080 bodů) jsou již jen příjemným doplňkem.

Surfujte, sdílejte, rozšiřujte…

Wi-Fi modul spolupracuje s nejrychlejším datovým tokem 4G/LTE pro streamování filmů, hudby i her. S Bluetooth či příbuznou NFC technologií se propojíte s ostatními chytrými přístroji a otevřete cestu například ke sdílení kolekce fotografií. Bohatá výbava zahrnuje GPS modul pro lokalizaci polohy, sadu praktických senzorů, 3,5mm konektor pro sluchátka, slot pro dvě SIM karty i nejnovější USB Type-C. Rychlé a bezpečné zajištění systému obstará čtečka otisku prstu. Systém je poháněn 3 000mAh akumulátorem s technologií rychlonabíjení 2.0.

 

Přední strana a střed
Mobilní telefon Huawei P20 lite je osazený novým předním fotoaparátem s větším rozlišením a širším úhlem snímání. Díky 16 megapixelům s velikostí 1.0 um a úhlem snímání 78° je fotoaparát perfektně vybavený k focení přátel, rodiny a obsahu na sociální sítě. Navíc nabízí clonu se světelností F2.0 a inteligentní 3D retušovací algoritmus, který dokáže mapovat obličej a nastavit tak světla a stíny pro docílení okouzlujících portrétů a close-up fotografií.

Vynikající fotografie při slabém světle
Focení při slabém světle bylo vždy prokletím mobilní digitální fotografie. Nyní LCD technologie inteligentního světla nového HUAWEI P20 lite mění zrnité fotografie slabé kvality. Se spektrem 11 teplot barev pro inteligentní vyrovnání světla v rámci různých nastavení světla a funce 4 v 1 light fusion, bude každý obrázek focený v jakémkoli světle vypadá čistě a jasně.

 

ODEMKNUTÍ OBLIČEJEM
Mobilní telefon Huawei P20 lite se odemkne během mrknutí oka. Stačí se podívat na obrazovku na méně než vteřinu – konkrétně na 800 milisekund – a telefon tak bezpečně odemkneš. Komplexní algoritmy a schopnost porovnávat ohromný objem dat a rysů v obličeji zajistí, že telefon bude silně zabezpečený i proti pokusům o odemčení pomocí videa nebo fotografie. Díky tomu také nemůže být telefon odemčený když spíš.

Rychlé nabíjení
Bezpečné rychlonabíjení je výjimečná fukce telefonu HUAWEI P20 lite. 9 V 2 A high-voltage technologie rychlého nabíjení ti umožní nabít telefon rychle a bezpečně, když máš málo času. Díky renomované HUAWEI technologii alokaci zdrojů je energetická ztráta minimalizována a je tak zajištěna dlouhá životnost baterie

Porovnej ceny