Mobilní telefon Xiaomi

Nejprodávanější Mobilní telefon Xiaomi v České republice: Xiaomi Redmi 4X LTE 32GB

Značka Xiaomi přichází na trh s další generací mobilních telefonů Redmi – Redmi 4X LTE navazuje na svého předchůdce a za velmi příznivou cenu nabízí skvělou výbavu zabalenou do elegantní kovové konstrukce a zlaté barvy.

Mobilní telefon Xiaomi Redmi 4X LTE 32G zaujme svým výkonem a uspokojí tak uživatele, kteří využívají telefon k práci, ale i uživatele zaměřené především na multimédia a hry. Samozřejmostí je již tradiční operační systém Google Android s uživatelskou nadstavbou MIUI.

U modelu 4X na tom má velkou zásluhu výkonný osmijádrový procesor, jenž pracuje na frekvenci 1400 MHz. Skvělý tandem bude tvořit s operační pamětí RAM o velikosti 3 GB, která mu bude oporou. O chod systému se ochotně postará Android, konkrétně pak oblíbený model 6.0 Marshamallow.

Mobilní telefon Xiaomi

Každý okamžik stojí za to

Dominantou chytrého telefonu Xiaomi Redmi 4X LTE 32GB v barvě Gold je 5″ IPS displej s HD rozlišením, který poskytne skvělou podívanou ať už budete sledovat filmy, brouzdat po internetu nebo hrát hry.

Ten zprostředkovává mj. vynikající podání 16,7 miliónů barev a pozorovací úhel téměř 180°, díky němuž displej dobře uvidíte ze všech stran, aniž by se změnily odstíny barev. Dále na vás čeká HD rozlišení, což představuje 1280×720 pixelů.

Plnohodnotná náhrada fotoaparátu

Ať už budete fotit na procházce okolní krajinu, své kamarády tančící na parketu, sportovní zápas, slavnou osobnost, nebo třeba originální selfie na vrcholku věže, Redmi 4X vám bude vždy oporou. Okolí budete moci zvěčnit díky zadnímu fotoaparátu, který se dočkal podpory v podobě 13 Mpix.

U videohovorů zase určitě využijete přední kamery o kvalitě 5 Mpix. Samozřejmostí se stal integrovaný blesk, jenž bývá nápomocný nejen při zhoršených světelných podmínkách. Velkým pomocníkem v nejednom případě dokáže být i funkce automatického ostření.

Spokojí se s nejlepším

Ukládání fotografií, videí, písniček a nejrůznějších souborů umožňuje nejen vnitřní paměť nabízející 32 GB k použití, ale také port na microSD karty. K internetu se připojíte díky funkci Wi-Fi, nebo pomocí vysokorychlostního připojení 4G/LTE či 3G.

K okolí se však připojíte i přes USB port, 3,5 Jack, či oblíbené Bluetooth. V praxi se stala velmi oblíbenou čtečka otisků prstů, jež u modelu Redmi 4X rovněž nezůstala opomenuta. A co víc, na uživatele čeká akumulátor o kapacitě 4100 mAh, jehož pohotovostní doba sahá až k 432 hodinám.

VYSOKORYCHLOSTNÍ PŘIPOJENÍ LTE

Model Xiaomi Redmi 4X podporuje české i slovenské vysokorychlostní frekvence LTE. Je možné se tak připojit k dosud nejrychlejší síti v ČR. Podporuje frekvence LTE na 800 a 900 Mhz – tedy sítě, které mají nejširší pokrytí.

POŘÁDNÝ METAL

Mobilní telefon Xiaomi Redmi 4X je dalším modelem nejoblíbenější řady značky Xiaomi zvané Redmi. Znovu platí, že Redmi 4X si vzalo to nejlepší od svých předchůdců a ještě přidalo něco navíc. Precizní provedení kovového těla bez sebemenšího vrzání působí prémiově. Téměř standardem této řady je bezchybný pětipalcový IPS displej v HD rozlišení.

VÝBAVA Z ŘÍŠE SNŮ

Mobilní telefon Xiaomi Redmi 4X nabízí výbavu, které v poměru k jeho ceně nebudete chtít uvěřit. Řídícím centrem telefonu je osmijádrový procesor Snapdragon 435 pracující na frekvenci 1.4 GHz, díky kterému můžete svižně využívat všech funkcí telefonu jako je fotoaparát, sledování videí, internetový prohlížeč, či hraní her s grafikou na pokročilé úrovni. Interní paměť telefonu nabízí 32GB. Operační paměť je 3GB. Velkou devízou tohoto modelu je navíc velkokapacitní baterie 4100 mAh s optimalizovaným softwarem pro delší výdrž.

 

SENZOR OTISKU PRSTU PRO VAŠE BEZPEČÍ

Mobilní telefon Xiaomi Redmi 4X, stejně jako předchozí verze 3, nabízí senzor otisku prstu umístěný na zadní straně telefonu. Díky tomu si můžete zabezpečit jak celý Váš mobilní telefon, tak pouze jednotlivé aplikace popř. skrýt své „tajné“ složky nebo poznámky. Citlivost senzoru je nastavena dokonale a reaguje velice rychle. Tento způsob zabezpečení je tak daleko pohodlnější a zároveň rychlejší než zadávání různých hesel či kódů na displeji telefonu.