Pračka s horním plněním

Nejprodávanější pračka s horním plněním v České republice

Pračka s horním plněním je ideálním řešením do malé koupelny. Vyžaduje méně manipulačního prostoru a výhodou je i možnost vložení zapomenutého prádla během cyklu. Představte si, že si k těmto výhodám ještě pořídíte špičkový výrobek od renomované firmy. Pokud jste zvolili pračku Electrolux EWT 1266 ELW, jako první oceníte její ekonomickou úspornost, doloženou zařazením do energetické třídy A+++ a roční spotřebou 150 kWh.

Efektivní využití pracích prostředků

K dispozici vám bude hned 14 pracích programů včetně programu bavlna, jemné prádlo či máchání. Speciální dávkovač FlexiDose Plus navíc vytěží z vašich pracích prostředků maximum, ať už používáte prášek nebo tekutinu. Systém automaticky uvolní prací prostředek ve vhodnou chvíli, čímž zvyšuje jeho účinnost a zbytečně jím neplýtvá

Pračka s horním plněním

 

 

Kromě klasických programů, jak je známe ze starších typů praček, najdete u úzké pračky ELECTROLUX EWT1266ELW i speciální, jako jsou na džíny, na bavlnu Eco, hedvábí, spodní prádlo, povlečení, záclony a 5 triček.

Dále má EWT1266ELW všechny funkce trendu moderního praní, jako je Fuzzy Logic, která reaguje na množství náplně, ochranu proti přetečení, TimeManager nebo odložený start.

Vše máte pod kontrolou na velkém LCD displeji. A nedá se nevzpomenout ani novátorská Soft Opening tj. pohodlné otevírání pračky ELECTROLUX EWT1266ELW jednou rukou.

Přizpůsobte praní sobě, už nikdy naopak!

Automatická pračka Electrolux EWT1266ELW se dokáže přizpůsobit vašemu dennímu rozvrhu. Pomocí funkce TimeManager si praní nastavíte na dobu, která vám maximálně vyhovuje. Vaše prádlo tak ve spotřebiči nezůstane po skončení programu příliš dlouho, jelikož praní skončí tehdy, kdy si to budete přát.

Vaše oblečení bude v dobrých rukou

O vaše oblíbené košile, letní šaty i vlněné svetry se pračka postará s tou největší péčí. Vyniká světově uznávaným certifikátem Woolmark, který zaručuje vysoce šetrnou péči o vlněné kusy oblečení, aniž by jemný režim ovlivnil výsledek praní.

Porovnej ceny