Dotykový notebook

Nejprodávanější Dotykový notebook v České republice

Potřebujete výkonný dotykový notebook, který vám bude sloužit na cestách?  Tento dotykový notebook váží jenom 1,6 kg, přesto je však výkonnější, než byste od něj očekávali. Základem je čtyřjádrový procesor INTEL Core i5 Kaby Lake-R s frekvencí až 3,4 GHzOperační paměť činí 8 GB. Na pevný disk typu SSD se vejde až 256 GB dat. O kvalitní grafiku se stará karta Intel UHD Graphics 620.

Dotykový notebook

Praktické a elegantní zařízení

Dotykový notebook je navržen velice elegantně. Je ovšem nejen pěkný, ale také velmi praktický: díky 360stupňovému závěsu můžete notebook přizpůsobovat svým aktuálním přáním. Chcete sledovat film? Překlopte zařízení do režimu stojánku. Chcete něco číst? Dotykový notebook se okamžitě promění v tablet. Display je samozřejmě dotykový.

Pohodlná práce

Na notebooku je předinstalován sytém Windows 10 pro. Lesklý display o velikosti 13,3″ má Full HD rozlišení. Mechanika zde chybí, ale jinak je vybaven vším, co potřebujete: USB porty (1x 2.0 a 2x 3.0), čtečkou paměťových karet, kombinovaným konektorem pro sluchátka a mikrofon, HDMI výstupem a samozřejmě také vstupem pro napájení. Samozřejmostí je připojení k Wi-Fi síti a Bluetooth. Nechybí ani kvalitní webcamera s mikrofonem a touchpad. Milým bonusem je podsvícená klávesnice, která vám usnadní práci ve zhoršených světelných podmínkách.

Krátké nabíjení, dlouhá výdrž

Tříčlánková baterie zajišťuje až osmihodinový provoz bez napájení. Baterie a adaptér jsou součástí balení. Se speciální zárukou Next Business Day vám bude navíc zajištěna blesková oprava do dalšího pracovního dne, a to na místě, které si určíte vy sami.

Více režimů. Ideální možnosti.
Překlopením do akce: Díky inovativnímu 360stupňovému závěsu můžete zařízení 2 v 1 Inspiron řady 5000 používat ve čtyřech různých režimech: Režim stanu je skvělý pro čtení receptů v reálném čase, režim stojánku pro sledován filmů v letadle, režim notebooku pro psaní románů nebo e-mailů a režim tabletu pro pohodlné čtení v křesle.

Široká škála možností: Volitelná podsvícená klávesnice usnadňuje práci za slabého osvětlení a volitelný infračervený fotoaparát spolupracuje s funkcí Windows Hello a umožňuje rychlé a bezpečné přihlášení díky rozpoznávání tváře.

Připraven na cesty: 13,3 palce je naše nejoblíbenější velikost zařízení 2 v 1. Snadno se vejde do batohu a přitom má na displeji dost prostoru pro hodiny práce bez unavených očí.

Navrženo pro přizpůsobení. Vyzkoušená spolehlivost. Ohromující zvuk i obraz: Všechna zařízení Inspiron 5000 jsou dodávána se zvukem Waves MaxxAudio® Pro a nainstalovaným grafickým adaptérem Intel® UHD Graphics 620. Média i zvuk jsou lepší než kdy dříve.

Porovnej ceny