Herní konzole Nintendo Switch

Nejprodávanější Herní konzole Nintendo v České republice: Herní konzole Nintendo Switch

Herní konzole Nintendo Switch je špičková herní konzele. Průlomová je především v tom, že poprvé v historii si hráči konzole Nintendo budou moci užívat hru kdykoliv a kdekoliv. Konzolu můžete připojit nejen doma k televizi, ale také okamžitě transformovat obraz na handheld s obrazovkou o úhlopříčce 6,2 palců. Obrazovka má dotykový displej a tím nabízí další možnosti pro hráče. Pojďme se na tento skvost nyní podrobněji podívat.

Herní konzole Nintendo Switch

Zbrusu nové provedení

Nový model letošního roku Nintendo Switch je inovativní verze klasického Nintenda a rozeznáte ho na první pohled především kvůli jeho designu. Zaoblené rohy, celkové vylepšení vzhledu a modročervené zbarvení. To všechno jsou atributy, kterými se Herní konzole Nintendo Switch chlubí. Vzhled ale zdaleka není všechno. Nechte se oslnit vynikající hratelností, kterou vám konzole nabídne. Veškeré data si ukládáte do flash vnitřní paměti a k zařízení je možno využít připojení také paměťové karty.

Inovace posouvá ovládání do nové dimenze

Nejen nová generace konzolového hraní, ale také nová generace samotného ovládání Nintenda přichází s modelem Nintendo Switch. Nepřeberné množství herních zážitků nabídnou všestranné Joy-Cony. Ty můžete používat každý v jedné ruce, nebo naopak dohromady, jako jeden ovladač za pomocí Joy-Con gripu. Můžete se tak podělit s kamarádem a užít si vytříbený multiplayer, nebo stejně tak dobře připojíte ovladače k handheldu při hře singleplayer. Každý Joy-Con je natolik dobře vybaven, že ho lze používat jako samostatný ovladač a vám tak nebude chybět skutečně nic. Nic vám nezabrání v prvotřídním herním zážitku.

 

Skvělé funkce ovladačů

Pokud jde o ovladače, pojďme si o nich prozradit ještě něco více. Užitečnými prvky oba Joy-Cony jen září. Levý obsahuje tlačítko Capture, kterým pořídíte okamžité screenshoty z aktuálního dění na obrazovce. Pravý Joy-Con se zase může pochlubit bodem NFC pro interakci s amiibo figurkami. Oba ovladače se dále pyšní funkcí rumble, která v případě kompatibilní hry umožňuje hráčům pocítit tu nejrealističtější vibrační odezvu, jakou kdy cítili. Díky této inovaci hráči okusí zcela nový nádech realističnosti, kterou nemohou zachytit ani očními, ani ušními vjemy.

Přepněte na novou generaci konzolového hraní
Herní konzole Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole. Je ji totiž nejen možné připojit doma k televizi, ale taktéž okamžitě transformovat na handheld s 6.2 palcovou obrazovkou. Poprvé v historii si tak hráči mohou užívat plnohodnotný konzolový zážitek kdykoliv a kdekoliv! Obrazovka má kapacitní dotykový displej využitelný v podporovaných hrách. Výdrž baterie se může pohybovat v rozmezí až šesti hodin v závislosti na dané hře a podmínkách, ve kterých je konzole používána. Mimo dokovací stanici je pak možné konzoli nabíjet také za pomoci standardního USB konektoru typu C.