Mobilní telefon Aligátor

Nejprodávanější mobilní telefon Aligátor v České republice 

Dovolte nám nyní představit vám zbrusu nový Mobilní telefon Aligátor, který se svým umem může rovnat i s mnohem dražšími zařízeními, avšak jeho cena do závratných výšin nestoupá. Vítejte na stránce věnované chytrému mobilnímu telefonu Aligator S5510 Dual SIM, který ukrývá nejen výtečný design, nejen kvalitní sestavu komponentů, ale také zejména schopnost překvapit své uživatele za každých podmínek. Pořiďte si toto všestranné zařízení za relativně nízkou cenu i vy a věřte, že nebudete zklamaní!

Velký a přehledný displej

Kromě odolného a už na pohled kvalitně zpracovaného těla, má mobilní telefon Aligátor S5510 Dual SIM displej typu IPS LCD o velikosti úhlopříčky 5,5 palce a ten je tak jedním z prvních atribut, jenž na telefonu zaujme. Je velice prostorný a uživatel tak má dostatek místa a komfortu pro používání. Vyznačuje se také svou velmi dobrou čitelností, a proto bude váš favorit v oblasti prohlížení fotografií nebo sledování videí či filmů. Díky velikosti a svému Full HD rozlišení 1024 x 720 pixelů vám neuniknou ani ty nejmenší detaily v obraze a vy si tak budete moci nerušeně vychutnat prvotřídní zážitek.

Mobilní telefon Aligátor

Rychlý procesor a velká paměť

Ať už sledujete filmy, hrajete hry, streamujete po internetu, nebo chatujete s přáteli, vždy budete mít postaráno o bezproblémový a plynulý chod vašeho smartphonu, který zaručí jeho výkonný čtyřjádrový procesor s frekvencí 1300 MHz.

Díky jeho práci se nebudete muset obávat zasekávání telefonu, nebo dokonce zamrznutí obrazovky. Přepínejte mezi aplikacemi a pohodlně si užívejte schopnosti, které váš smartphonu s jeho procesorem má.

Díky velké RAM paměti, která činí 1 GB, pak nebudete mít nouzi o spuštění mnoha aplikací a her. Svá data bezproblémově uložíte.

Je pro vás připraven prostor o kapacitě 8 GB. A kdyby to některému z uživatelů nestačilo, řešením je možnost rozšíření paměti pomocí microSD karty. To platí až čtyřnásobně a vy máte možnost získat paměť o kapacitě vysoce dostačujících 32 GB.

Fotoaparát vysoké úrovně

Samostatný fotoaparát nebude na výletech nutností. Díky Aligator S5510 Dual SIM máte v ruce skutečný skvost, se kterým pořídíte takřka profesionální snímky statických i pohybujících se objektů. Zadní kamera se honosí rozlišením 8 MPx, což je hodnota, která vyfotí bezproblémově krajinu, vás a vaše přátele nebo díky skvělému automatickému ostření také akci při sportu.

Focení se nemusíte bát ani za zhoršených světelných podmínek, LED blesk se o kvalitní fotku postará také při těchto situacích. Přímo nad displejem je umístěn rovněž 5 MPx přední fotoaparát, kterým cvaknete selfie jedna radost, nebo ho použijte ke stále populárnějším videohovorům s rodinou či kamarády.

 

Okamžité připojení

Vysokorychlostní připojení k internetu je stálě čím dál víc žádané. S mobilním telefonem Aligator S5510 Dual SIM o bleskové připojení nepřijdete, ať už se připojujete k bezdrátové WiFi síti, nebo používáte 3G mobilní data. Připojit se můžete také k ostatním zařízením, které jsou stejně jako váš telefon vybaveny funkcí Bluetooth. Usnadnění orientace v terénu na výletech má na svědomí zabudovaná GPS. V připojení a v pohotovosti udrží telefon vysokokapacitní akumulátor, který se honosí kapacitou 3000 mAh.

Mobilní telefon Aligátor

Google Android 7.0

Mobilní telefon Aligátor Dual SIM má operační systém Android 7.0 Nougat. Vysoká rychlost, stabilita, jednoduchost a srozumitelnost systému dělá telefon skutečně bezproblémovým, ať už ho používá jakkoliv náročný uživatel. Práci s ním hned zkraje velmi usnadní přednastavený balíček funkcí, díky kterému si přizpůsobíte přístroj k obrazu svému a nebudete tak mít žádný problém při jakémkoliv hledání informací.

Mobilní telefon Aligátor je připraven pro plnohodnotný přístup do Obchodu Google Play, který oceníte, když budete potřebovat vylepšit si svůj arsenál aplikací. S mobilním telefonem Aligator S5510 Dual SIM vám již nic neunikne, jeho potenciál využití je skutečně nabitý. Brouzdejte pohodlně internetovým prohlížečem, sledujte videa, foťte, čtěte knihy, poslouchejte hudbu a konejte mnoho dalších činností, se kterými si zpříjemníte svůj každodenní život.

Aligator S5510 Duo IPS
Elegantní telefon s brilantním 5,5“ IPS displejem. Dokonalý uživatelský zážitek podpoří velká paměť, plná výbava a kvalitní zpracování. Ideální volba pro náročné uživatele za příjemnou cenu.

Skvělý zvuk pro hudbu a multimédia
Hudbu, zvuk videa nebo například audioknihy si díky spičkovému zvukovému čipu můžete vychutnat bez šumů, vibrací a praskání.

Čtyřjádrový procesor, 2 x SIM a velká paměť
Spolehlivý chipset MTK6580A – Quad core se čtyřjádrovým procesorem a 3D akcelerátorem je společně s 1GB operační paměti zárukou bezproblémového chodu telefonu. Pohodlně zvládne veškeré požadavky včetně spuštění několika aplikací najednou a přepínání mezi nimi. Interní paměť nabízí dostatečný prostor pro vaše aplikace dokumenty i fotografie. Při požadavku většího úložného prostoru lze paměť snadno rozšířit pomocí paměťové microSD karty až o 32GB. Funkce DualSIM umožňuje mít dvě SIM karty v jednom telefonu a obě mohou být na příjmu současně. Pro rozlišení pracovních a soukromých hovorů tak již není nutné u sebe nosit dva telefony.

Špičkový operační systém a konektivita
Předinstalovaný OS Android™ 7.0 podporuje češtinu a pomocí dalších aplikací si můžete svůj telefon uzpůsobit přesně podle vašich představ. Ovládání telefonu je velmi jednoduché a intuitivní i pro začátečníky nebo uživatele zvyklé na jiný operační systém. Pro komunikaci s okolím je samozřejmostí podpora technologie Bluetooth 4.0, Wi-Fi i datové 3G připojení. Díky velkému displeji opravdu vychutnáte čtení jakékoli elektronické knihy nebo sledování videa a pro chvíle relaxu stačí jen připojit sluchátka pro kvalitní poslech MP3 nebo rádia.

Porovnej ceny