Tablet Lenovo

Nejprodávanější Tablet Lenovo v České republice

Věříme, že důležitým aspektem každého zařízení je i jeho vzhled. Proto se při vývoji tabletu Lenovo TAB 3 10 dbalo na každý detail. Mohl tak vzniknout lehký a zároveň reprezentativně vypadající tablet, nabitý spoustou užitečných funkcí.

Tablet Lenovo

Neuvěřitelná podívaná

Dotykový tablet Lenovo TAB 3 10 je vybaven 10,1palcovým IPS displejem s HD rozlišením. Speciální technologie konstrukce displeje IPS panelu zajistí široké pozorovací úhly a skvělou čitelnost i během jasného dne. Barvy jsou mnohem živější, ale zároveň přesné a celkový dojem je tak více realističtější. Díky speciální funkci multi-touch tablet Lenovo TAB 3 10 zvládne zaznamenat až 10 jednotlivých doteků zároveň.

Tablet Lenovo

Nekompromisní kvalita

Tablet Lenovo TAB 3 10 je osazen špičkovým čtyřjádrovým procesorem Qualcom Snapdragon 210 a v kombinaci s 1GB operační paměti poskytne spolehlivý výkon. Uživatelskou paměť 16 GB je pak možné rozšířit pomocí microSDHC karty až o úctyhodných 64 GB.

Ať už posloucháte svou oblíbenou hudbu nebo sledujete film, s tabletem Lenovo TAB 3 10 bude váš zážitek vždy jedinečný. Díky dvěma stereo reproduktorům vybavených inovativní funkcí Dolby ATMOS, nabídne oproti starším technologiím věrohodnější reprodukci prostorového zvuku a zdokonalí tak váš zážitek při poslechu.

Zaznamenejte každý okamžik

Pořiďte snadno snímky i ve vysoké kvalitě. Se zadní 5megapixelovou kamerou zaznamenáte každý okamžik, o který se pak díky pár kliknutím snadno podělíte s přáteli. Pro pořádání pracovních, či rodinných videohovorů jistě oceníte i přední 2megapixelovou kameru.

Skvělý pomocník na cesty  

Nezáleží, jestli míříte na rodinný výlet s dětmi, či dlouhou pracovní cestu ,tablet Lenovo TAB 3 10 vám bude vždy plně k dispozici. Vysoká kapacita akumulátoru 7000 mAh zajistí hodiny nekonečné zábavy nebo snadnou a spolehlivou možnost komunikace.  A pokud se baterie přece jen vybije, můžete ji znovu během chvíle pomocí microUSB portu dobít.

Tablet Lenovo

Nekonečné možnosti připojení

Buďte připraveni na nástrahy moderního světa s novým tabletem Lenovo TAB 3 10. Tablet Lenovo TAB 3 10 je vybaven GPS přijímačem, takže se na mapách vždy najdete a již nikdy se se svým smartphonem neztratíte. Přijde vám vhod i celá řada pokročilých senzorů, jako jsou Akcelerometr nebo Hallův senzor, které zaručí pohodlnější práci s tabletem. Samozřejmostí je plná podpora bezdrátových připojení, jako jsou Wi-Fi a rozhraní Bluetooth verze 4.0.  

Tablet Lenovo

Android™ 6.0 

Plynulý chod celého systému zajistí operační systém Android™ 6.0. Systém je, oproti svým předchůdcům, vybaven inovativními funkcemi a vylepšeními včetně bezpečnostních oprav, díky kterým je tablet Lenovo TAB 3 10 rychlejší, a především bezpečnější pro používání.

Tablet – Qualcomm Snapdragon Quad Core APQ8009 1.3 GHz, dotykový 10.1″ 1280×800 IPS, RAM 1GB, eMMC 16GB, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, micro USB, microSD až 128GB, webkamera 2 Mpx + 5 Mpx, baterie 7000mAh, Google Android 6.0

 

 

Porovnej ceny