Herní konzole Playstation 4

Nejprodávanější Herní konzole v České republice: Herní konzole Playstation

Japonská firma Sony se na herním trhu pohybuje už dlouhou dobu a za roky plných úspěchů se rozhodlo přijít s revoluční novinkou – 4K herní konzolí Sony PlayStation 4 PRO. Nechte se tak vtáhnout do herního prostředí plného překrásných detailů, bezkonkurenční zábavy a mnoho dalšího.

Herní konzole Playstation 4

Nadstandartní výkon

Herní konzole Playstation 4 se může pyšnit extrémním výkonem navrženým přímo pro hraní těch nejnovějších her. Kombinace osmijádrového procesoru, 8 GB RAM a nejmodernější grafické karty ze série firmy AMD vám zaručí ten správný herní zážitek plný dobrodružství, překvapení a pořádné akce.

Od nejnovější herní konzole PlayStation 4 PRO od Sony můžete čekat jen to nejlepší. A proto je tahle žhavá novinka vyzbrojena podporou hraní v ultra vysokém rozlišení 4K, které dodá hře ten správný šmrnc. Užívejte si tak svět plný nejjemnějších textur, dechberoucích detailů a mnoha dalšího.

Spojení mezi hráčem a hrou

Díky hernímu ovladači DualShock 4 se váš požitek posune o jednu úroveň víše, a to je co říct. PlayStation 4 PRO se může pochlubit funkcí 1080p Share Play, která vám dovolí vaše přátele vyzvat na multiplayerový souboj nebo je nechat převzít kontrolu a hrát za vás. Využijte podporu 5GHz Wi-Fi pro to nejlepší možné připojení mezi vámi a ostatními.

Herní konzole Playstation 4

Sony PlayStation – exkluzivita

Na světě je mnoho konzolí, ale není zde žádná jako PlayStation 4 PRO. Využijte nový hardware, bezkonkurenční obsah a exkluzivní funkce zaměřené přímo na hráče pro jedinečné herní tituly jako například Uncharted, The Last Guardian nebo Gran Turismo, které jinde nenajdete. Ne vždy se najde nálada pro hraní her, a proto herní konzole Sony PlayStation 4 PRO obsahuje mnoho aplikací, které vás rozhodně nepřestanou bavit. Sledujte ty největší filmové trháky, vaše oblíbené seriály a nejnovější videa v rozlišení 4K pomocí multimediálních služeb jako je Netflix nebo YouTube.

Neuvěřitelné hraní a zábava
Opravdu pohlcující herní zážitek, nepředstavitelně ostrý obraz filmů a neskutečné detaily v každém okamžiku.

Supersilný výkon
Systém PS4 Pro je nabitý těmi nejnovějšími technologiemi a přináší ti ten doposud nejrychlejší, nejostřejší a nejplynulejší herní zážitek