Myčka nádobí

Nejprodávanější myčka nádobí v České republice

Myčka nádobí  Indesit je volně stojící myčka o šířce 60 cm, která pojme až 13 sad nádobí a stane se tedy vaším nepostradatelným pomocníkem při běžném domácím provozu, ale i při rodinných oslavách či sešlostech. Myčka nádobí Indesit je vyrobena v klasickém designu v bílém nadčasovém provedení. Ovládací prvky jsou umístěny přímo na dvířkách myčky a ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Myčka nádobí

Funkce, které vám usnadní život

Myčka je vybavena systémem Overflow, který zajišťuje ochranu proti úniku vody. Myčku tedy můžete zapnout pomocí funkce odloženého startu bez obav kdykoliv i když nejste zrovna doma. Myčka Indesit je vybavena 5 různými mycími programy.

Programy Eco, Intenzivní, Normální, Oplachování, Rychlý 40 min zajistí vždy dokonale čisté nádobí. Teplota mytí závisí na právě zvoleném programu a pohybuje se v rozmezí od 40–70 °C.

Přizpůsobí se vám

Vnitřní prostor myčky Indesit je maximálně přizpůsoben, aby ukládání nádobí bylo co nejjednodušší. Horní koš je nastavitelný pomocí systému Lift Up Basic. K ukládání příborů slouží vyjímatelný košík na příbory, který lze lehce umístit do dolního koše. Spodní koš je vybaven fixními držáky talířů, které zajišťují dokonale pevnou a stabilní podporu nádobí během mytí. Informace o zvoleném programu máte k dispozici na přehledném LED displeji. Myčka Indesit je také vybavena elektronickým ukazatelem nedostatku soli.

 

Porovnej ceny