SodaStream

Nejprodávanější výrobník sody v České republice

Unavuje vás neustálý kolotoč nakupování a tahání těžkých balíků s perlivou vodou a limonádami a následného vynášení spousty prázdných PET lahví do tříděného odpadu? Jste rozpačití z toho, kolik za tyto nápoje vydáváte peněz? Pokud se přesto nechcete vody s bublinkami vzdát, pak vám tyhle trable vyřeší výrobník sodové vody SodaStream JET WHITE, díky kterému si litr domácí perlivé vody vyrobíte už od 2,57 korun. A pokud dáváte přednost ochuceným nápojům, stačí do sody přidat sirup podle vašeho výběru.

Výrobník sodové vody SodaStream

Úroveň nasycení nápoje si zvolte podle své libosti

Výrobník sody Sodastream JET WHITE pracuje na mechanickém principu, takže k jeho provozu nepotřebujete žádné baterie ani elektřinu ze sítě. Sodovku nebo perlivou limonádu v něm připravíte během chvilinky. Nejprve našroubujte do výrobníku bombičku s CO2. Pak naplňte láhev Sodastream studenou vodou z kohoutku, vraťte ji do výrobníku a jedním až třemi stisky tlačítka ji nasyťte bublinkami dle vaší libosti. Plastová láhev má hermetický uzávěr, který pomůže udržet váš nápoj dlouho nasycený.

Výrobník sodové vody SodaStream

Šetřete svoji peněženku i životní prostředí

 

Domácí sodovka nebo limonáda je nejen výborným a levným nápojem, díky kterému si vylepšíte váš pitný režim, ale ohromí vás, jak velký vliv má domácí příprava těchto nápojů na vaše pohodlí, životní prostředí i finance.

S jednou bombičkou CO2 si vyrobíte až 80 litrů perlivé vody, což znamená, že budete ušetřeni nákupu, vláčení a následné likvidace 53 klasických (1,5litrových) PET lahví s nápoji. Litr sody z výrobníku SodaStream vás navíc může stát jen 2,57 korun. A vypotřebovanou bombičku si jednoduše vyměníte v některém z více než 1 600 výměnných míst.

Porovnej ceny