Televize Panasonic

Nejprodávanější Televize Panasonic v České republice

Období, kdy Televize Panasonic neuměly téměř nic kromě zprostředkování obsahu několika málo kanálů, je dávno pryč. Vybírat si lze z celé řady perfektně vybavených modelů, jež se na první pohled nemusí ani výrazněji lišit. Televize Panasonic TX-55EX603E reprezentuje model s ambicí stát se centrem vaší domácí multimediální zábavy, o čemž vypovídá nejenom větší rozměry a do detailu propracovaný design, ale i výjimečný důraz na obrazovou kvalitu, neznající pojem kompromis, nebo na využívání široké škály síťových služeb a chytrých funkcí.
Televize Panasonic

Provedení ruku v ruce s obrazem

Televize Panasonic TX-55EX603E provedení ruku v ruce s vysokými požadavky na kvalitu, těšit se proto můžete na Switch Design, jenž si porozumí s interiérem každé domácnosti a pozdvihne ji na novou úroveň. Respektuje individuální styl, v jediném provedení podstavce Flexible Pedestal si vybíráte ze širokého, úzkého, decentního a výrazného vzezření a měníte tak vzhled televize spolu se změnami v každé domácnosti, nebo z prosté touhy po změně.

Největší dominantou je 55palcová LED obrazovka (139 cm) s potenciálem nabídnout impozantní Ultra HD rozlišení (3840 x 2160 bodů). To je dále zdokonaleno patentovanou technologií 4K HDR, jejímž výsledkem je působivý a přesný obraz, rozpoznatelný nejlépe při konfrontaci s Full HD televizorem. Podpora násobného HDR nakonec vyjadřuje kompatibilitu i s méně s méně známými HDR formáty, například Hybrid Log Gamma společnosti BBC.

Technologie k zobrazení skutečnosti

Hledáte dech beroucí scenérie a hru barev s bohatým stínováním? Pak jste na správném místě. Televizor je vybaven technologií 4K Pure Direct, která si bere na starosti plynulejší a jasnější pohyb spolu s neuvěřitelně přesným vykreslením barev, a technologií Advanced Colour Processing, s níž černá je opravdu černá, aniž byste byli ochuzeni o scény, jež se v této hluboké tmě uskuteční. Nezapomíná se ani na záznamy s nižším rozlišením – technologie Ultra Resolution Upscaler je pozvedne na standard televizoru lepším vykreslením hloubky, ostrosti a kontrastu.

Televize Panasonic

Internet k sociálním sítím a online službám

S integrovaným Wi-Fi modulem je model TX-55EX603E v internetové síti v domácích vodách, snadno tak můžete zkontrolovat svůj e-mail, sledovat nové příspěvky na sociálních sítích nebo poslouchat alba na platformě YouTube. Mezi bohatou škálou chytrých funkcí najdete například kombinaci televizního vysílání se širokopásmovým internetem (HbbTV), která je využívána u vybraných pořadů České televize k odhalování skrytého obsahu včetně televizního programu zahrnující anotace a videoukázky, nebo novou úvodní obrazovku s intuitivním přístupem k vámi zvolenému obsahu.

Od operačního systému po sdílení

S televizorem máte k dispozici alternativu počítače, o čemž napovídá unikátní procesor Quad Core Pro, řada internetových aplikací a webový prohlížeč Firefox k surfování po vašich oblíbených stránkách. Samozřejmostí jsou online půjčovny a videa na požádání, obchody se širokou paletou kvalitních her, ale i funkce spadající ryze pod společnost Panasonic: mediální centrum, TV Anywhere pro sledování pořadů kdekoliv na světě a to až na dvou mobilních zařízeních (telefon, tablet) nebo In-house Streaming. Televizor rozumí dokonce i hlasovým pokynům.

Sdílení audiovizuálních souborů napříč chytrými zařízeními (notebooky, telefony, tablety, iPady, iPody a.) je podporováno Bluetooth technologií nebo tzv. podporou DLNA. O co přesně jde? Technologii Digital Living Network Alicance nejlépe uplatníte při zřízení domácí Wi-Fi sítě, která udržuje veškerou domácí elektroniku ve vzájemném propojení. Není problém tak například sledovat film uložený v notebooku na ploše velkoplošné TV. Kromě toho najdete i tradičnější Miracast k zrcadlení obsahu mobilního telefonu.

Tuner s plnou výbavou

Bez tuneru by nebylo televizního vysílání. Protože jde o primární cíl televize, klade i Panasonic TX-55EX603E důraz na jeho špičkovou variantu. Čekat tedy můžete kompatibilitu s pozemním (DVB-T2), kabelovým (DVB-C) i satelitním vysíláním (DVB-D2), jejichž součástí jsou veškeré výhody, které nejmodernější technologie přináší: až o 30 % lepší přenosová kapacita, vyšší stabilita a vyšší počet programů zachytitelných pouze v HD a vyšším rozlišení. Součástí tuneru je Elektronický programový průvodce a teletext.

Porovnej ceny