Vestavná myčka nádobí

Nejprodávanější vestavná myčka nádobí v České republice

Vestavná myčka nádobí Bosch Super Silence je výjimečně tichá myčka s šířkou 60 cm a kapacitou 13 sad nádobí. Vyznačuje se také mimořádnou energetickou úsporností v energetické třídě A++. Kromě perfektního výsledku mytí se funkce myčky postarají o účinné sušení ExtraDry, o šetrné mytí skla či rychlejší mytí s funkcí VarioSpeedPlus. Nabízí také praktickou možnost variabilního nastavení prostoru díky košům VarioFlex a příborové zásuvce Vario.

Vestavná myčka nádobí

Šetrně pečuje o skleněné nádobí

Vestavná myčka nádobí nabízí 6 programů a 5 mycích teplot. Automatický program nastaví spotřebu, teplotu vody a mycí program přesně podle znečištění nádobí. Tím je zajištěn správný výsledek mytí s nejnižší spotřebou. Program Sklo 40 °C šetrně myje a suší sklo a dodává mu zářivý lesk bez zbytků mycích prostředků. Díky výměníku tepla se voda ohřívá v mycím prostoru a tím nedochází u skla k teplotním šokům.

Speciální funkce

Pro rychlejší mytí můžete volit funkci VarioSpeedPlus, díky níž umyjete nádobí s úsporou až 66% času bez snížení vysoké účinnosti mytí. Pro ochranu před bakteriemi lze využít funkci HygienaPlus, která používá pro oplach vodu s vysokou teplotou až 70°C. Tuto funkci ocení rodiny s alergiky a malými dětmi. Účinné sušení ExtraDry kvalitně usuší i špatně schnoucí nádobí. O provozu myčky vás informuje červený bod promítaný na podlahu.

Technologie pro ještě větší dokonalost

Technologie ActiveWater cíleným rozložením vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohřevem a výkonným čerpadlem zajistí dokonalou cirkulaci vody a dosahuje maximální účinnosti oplachování s úsporou vody i energie. Pátá ostřikovací rovina zajišťuje samočištění plochého sítka. Systém AquaSensor pomocí světelného paprsku řídí mycí proces a reguluje spotřebu vody podle znečištění nádobí. Vyhodnocuje potřebu pokračovat v oplachování podle zbytků jídla nebo mycího prostředku.

Vestavná myčka nádobí

Koše VarioFlex se zásuvkou na příbory

Stříbrné XXL koše myčky nabízí špičkovou flexibilitu uvnitř. Každý z košů je vybaven několika posuvnými a sklápěcími prvky, které umožní optimálně nastavit prostor pro maximálně snadné vkládání včetně větších hrnců nebo skleniček na vysokých stopkách. Horní koš je navíc výškově nastavitelný do 3 poloh. Pro malé kuchyňské potřeby a příbory je připravena třetí úroveň košů a to příborová zásuvka Vario. O maximální ochranu vašeho domova před škodami způsobenými vodou se postará systém AquaStop. Dvouvrstvá přívodní hadice, bezpečnostní ventil i podlahová vana s plovákovým spínačem to je jistota, že voda nemá šanci. S myčkou Bosch budete mít 100% celoživotní záruku na škody, které by byly vodou způsobeny.

SMV46KX05E SuperSilence myčka nádobí, 60 cm plně vestavná myčka

    • ExtraDry: zvláště účinné sušení pro špatně schnoucí nádobí.
    • Tichý program a SuperSilence myčka: pozoruhodně tichá při 44dB, ještě tišší s aktivním tichým programem.
    • Sklo 40 °C: ochranný program pro šetrné mytí a sušení skla.
    • Koše VarioFlex a příborová zásuvka Vario: rozšířené možnosti nastavení s více místem na všech úrovních.
    • InfoLight: červené světlo promítané na zem informuje, zda je myčka zapnuta nebo vypnuta.

Porovnej ceny