Vysavač

Nejprodávanější vysavač v České republice

Vysavač s hladkým a tichým provozem zajišťuje účinné odstranění nečistot na jakémkoli povrchu, a to se třemi úrovněmi filtrace, které zachytí až 99,99 % vysátého prachu*, se spotřebou energie nižší až o 60 %** a se zvláštním příslušenstvím pro domácnosti se zvířaty, které vlastníkům domácích mazlíčků nabízí moderní řešení úklidu.

nejprodávanější vysavač

 

 
 
 
Vysoce účinná sací hubice na všechny typy podlah
Vysavač je vybaven novou hubicí Deep Clean Head, která účinně odstraňuje zašlapaný prach z koberců, rohožek, dlažby, parket a všech ostatních typů podlah. A navíc: účinnost vysávání A na všech typech povrchů dosažena pouze s jednou hubicí.
 
Mimořádně tichý
S hlučností pouhých 63 dB(A) při plném výkonu je Silence Force 4A nejtišším vysavačem třídy 4A***, který nabízí mimořádně vysoký komfort při použití.
 
Nejlepší energetická účinnost ve své třídě: A
Perfektní výsledky vysávání s maximální energetickou účinností díky špičkové technologii motoru EffiTech.
 
Animal Care – řešení pro domácí mazlíčky
Určen zejména pro majitele domácích mazlíčků, kteří hledají efektivní metody, jak se zbavit zvířecí srsti. Maxi turbokartáč umožňuje rychlé a účinné vysátí zvířecích chlupů usazených na koberci, zatímco mini turbokartáč je ideální na čalouněný nábytek. High Efficiency filtr lépe zachycuje alergeny a bakterie, které mohou zvířata přinést z venkovního prostředí.
 
Pět poloh nastavení výkonu
Pět poloh nastavení výkonu s LED podsvícením přizpůsobí výkon povrchu, který právě vysáváte.
 
Opravitelný výrobek – 10 let
  • Určeno pro snadnou opravu
  • Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let +
  • 6 500 servisních středisek na celém světě

Porovnej ceny