Televize LG

Nejprodávanější Televize LG v České republice

Jsou televize průměrné, dobré i vynikající. Pár z nich lze považovat za špičku ve své kategorii, po které sáhnou uživatelé, jež nechtějí v žádném ohledu volit cestu kompromisu. A právě na ně cílí i Televize LG 43UJ6307. Nejsou mu cizí nejmodernější vychytávky včetně přístupu na internet, sdílení hudby a filmů, schopnost nabídnout precizní obraz, jdoucí ve své autentičnosti ruku v ruce se skutečností, a výborný zvuk, jakožto neodmyslitelnou součást dokonalého diváckého zážitku.

Televize LG

Obraz, který hýčká vaše smysly

Televize LG 43UJ6307vás o svých kvalitách nenechá na pochybách. Skvěle si poradí jak se zobrazováním působivých barevných hříček na hladině oceánu, tak hvězdné oblohy, úchvatných přírodních scenérií nebo i těch nejneuvěřitelnějších scén z vědeckofantastických filmů. Ochuzeni nebudete ani o přirozené stínování a plynulé přechody mezi statickými a dynamickými sekvencemi zásluhou ultratenkého provedení obrazovky. IPC technologie slibuje dechberoucí podívanou ze všech úhlů pohledu.

A rozlišení? Samozřejmostí je Ultra HD (3840 x 2160 bodů), splňující i ty nejnáročnější požadavky. Protože tak činí s podporou technologie HDR (High Dynamic Range), neunikne vám na obrazovce ani sebenepatrnější detail. Ba co víc, díky technologii se vám otevírají možnosti využívat nabídku internetového obsahu s vysokým dynamickým rozlišením, jaký poskytují například služby Netfix, filmová studia nebo televizní stanice. Obrazovka disponuje úhlopříčkou 43 palců (108 cm), alternativa kina tedy na sebe nenechá dlouho čekat.

Televize LG

Pozvednout na standard TV

Sledujete film, který svou kvalitou odpovídá HD či Full HD rozlišení? Televizor je vybaven funkcí Upscaling, abyste se mohli těšit ze záznamu odpovídající možnostem 4K. Nezáleží přitom, jestli svůj oblíbený film sledujete z paměťového zařízení USB, CD/DVD disku nebo jiného externího zařízení. Práce s vícero přístroji klade zvýšené požadavky také na ovládání. Toho se zhostíte pomocí intuitivní „magic“ technologie, ať již v podobě Magic Remote, Magic Mobil Connection nebo třeba vychytávky v podobě Magic Zoom.

Magická televize pro magické okamžiky

Jak se „magická“ technologie liší od běžného ovládání? Především se s ní setkáme jen u chytrých technologií, pro něž je přístup na internet druhou přirozeností. Chcete si poslechnout hudbu nebo video? Magic Mobile Connection vychází vstříc sdílení obsahu chytrých telefonů v rámci domácí Wi-Fi sítě. Sledujete sportovní utkání a rádi byste si přiblížili klíčovou část zápasu? Neváhejte využít služeb Magic Zoomu. Vše zastřešuje Magic Remote, dálkový ovladač, kombinující pohybové, hlasové i tlačítkové zadávání povelů.

Televize LG

Surfování na vlnách internetu

Nemůžete se dočkat, až konečně budete mít televizor, který pracuje s onlinem obsahem? LG 43UJ6307 je vybaven Wi-Fi technologií, umožňující pohyb po sociálních sítích stejně jako po multimediálních platformách YouTube nebo archivech celostátních médií. Pro práci máte k dispozici nejnovější operační systém webOS 3.5 s pokročilou ochranou proti napadení malware a odcizení dat. S jeho pomocí si snadno přizpůsobíte hlavní obrazovku dle svých zájmů a preferencí, aniž byste ztratili přehled o pořadech ve vysílacím čase.

Již jste slyšeli o funkci HbbTV? Jde o inteligentní kombinaci televizního vysílání s obsahem získávaným přes internet. Vychází ze skutečnosti, že u stále většího množství pořadů se setkáváme s tzv. interaktivním obsahem – značeného typicky červeným tlačítkem na obrazovce. Po stisknutí obdobného tlačítka na dálkovém ovladači získáváme přístup k podrobnému televiznímu programu, archivu pořadů, přehledu zpráv ze světa nebo k možnosti vytvářet si vlastní uživatelské prostředí.

Televize LG

Hudba i video na jednom místě

Televize LG si klade ambice stát se centrem vašeho domácího multimediálního centra, proto nepřekvapí, že vychází vstříc doslova všem vychytávkám pro sdílení vaší hudby, videa či fotografií. Ale nejen to. Chcete-li bleskově přenést fotografie ze svého telefonu na velkoplošnou obrazovku a pochlubit se jimi přátelům, pak se vám bude hodit integrovaný Bluetooth modul. Vedle něj naleznete funkci DLNA (Digital Living Network Alicance) pro snadné sídlení v rámci domácí sítě nebo Miracast/WiDi pro zrcadlení obsahu displeje telefonu na obrazovce TV.

Od pozemního vysílání po satelit

Bez tuneru ani rána. Vždyť kvalitní příjem televizních stanic je hlavním posláním každé TV. Jak si na tom stojí model 43UJ6307? Výborně. Samozřejmostí je pro něj příjem pozemního (DVB-T2/H.265), kabelového (DVB-C) i satelitního (DVB-S3) vysílání a to v souladu s vylepšenou přenosovou kapacitou, bohatou programovou nabídkou a mimořádnou stabilitou signálu. O autentické zvukové podání se stará systém dvoupásmových reproduktorů s hudebním výkonem 20 W, s podporou technologie Ultra Surround a Clear Voice III.

Milujete sledování živých koncertů na DVD, či vůbec se řadíte mezi hudební fajnšmekry? Zvukovou výbavu doplňuje DTS dekodér, funkce Magic Sound Tuning a bezdrátová zvuková synchronizace. Na vás už pak je, zda se spokojíte se standardním hudebním výkonem, nebo si centrum rozšíříte o přídavné sloupcové reproduktory či subwoofer pro zdůraznění dunivých basů. Optický audio výstup čeká na své obsazení.

Porovnej ceny