Mobilní telefon Honor

Nejprodávanější Mobilní telefon Honor v České republice

Mobilní telefon Honor překoná vaše očekávání a zároveň nezatíží vaši peněženku. Mobilní telefon Honor 9 Lite Sapphire Blue vás okouzlí fantastickým displejem s jemným rozlišením a nečekaně luxusním designem s mimořádným zpracováním. Každá manipulace s telefonem Honor 9 Lite Sapphire Blue se stane balzámem na duši a při prvním kontaktu se budete poměrně dlouho kochat ze všech možných úhlů.

Toužíte-li po skutečně špičkovém přístroji, přichází telefon přesně pro vás. Je jím mobilní telefon Honor 9 Lite. Exkluzivní desing a mimořádně kvalitní zpracování ve spojení s nejmodernějšími dostupnými technologiemi z něj dělá tu nejlepší možnou volbu.

Díky zabudované čtečce otisků prstů je jeho používání rychlé, praktické a pohodlné. Pouze přiložte prst a ponořte se do perfektně odladěného prostředí operačního systému Andorid 8.0 Oreo, vyžívejte funkce Dual SIM nebo specializovaných nástrojů pro perfektní podání hudby.

Displej, který se rovná skutečnosti

Honor 9 Lite je osazen nádherným 3D tvarovaným 5,65″ IPS displej s FULL HD rozlišením a výtečnou jemností 428 bodů na palec. Díky úžasné sytosti zobrazovaných barev, dosahující až 96 %, širokým pozorovacím úhlům a přirozeně silnému kontrastu je sledování videí či fotografií doslova pastvou pro oči. Několik režimů pro zobrazení a optimalizaci jasu například na slunečním světle nebo v noci pak zajistí, že své oči nebudete muset nikdy zbytečně namáhat.

Mobilní telefon Honor 9 Lite Dual SIM modrý

Nadčasový fotoaparát

Ať už se pohybujete kdekoliv. Ať už jste s kýmkoliv. S mobilním telefonem Honor 9 Lite zaznamenáte vše na impozantní fotografie či videa díky duálnímu 13MPx zadnímu fotoaparátu, jehož dvě čočky přináší naprosto nové možnosti ostrosti, vynikají při fotografování za špatných podmínek a přináší revoluční duální hybridní zoom.

Bezprostřední selfie plné pocitů pak můžete kdykoliv pořídit s 13MPx přední kamerou.

Hardware pro vše

Mobilní telefon Honor 9 Lite Dual SIM modrý je osazen 8jádrovým procesorem Kirin 960, který generuje tolik výkonu, že se telefon nezastaví prakticky před ničím.

Díky revolučnímu EMUI 8.0 s ním pak dokáže nakládat přesně tak, jak vy potřebujete. 3GB RAM zajistí, že budete moci kdykoliv přepínat mezi mnoha zapnutými aplikacemi bez načítání.

Vnitřní 32GB úložiště bohatě vystačí pro vše, co budete kdy potřebovat uložit. Dlouhou výdrž telefonu pak zařídí 3000mAh baterie, kterou můžete dobíjet rychlým 9V2A nabíjením.

Víc než jen jeden pohled
Víme, že je daleko přirozenější dívat se na svět oběma očima. Jako průkopník v technologii duálních fotoaparátů jsme v našem nejnovějším smartphonu posunuli hranice ještě dále a přicházíme s duálními fotoaparáty na přední i zadní straně. Honor 9 Lite jsme navíc vybavili bezrámečkovým FullView* displejem s rozlišením FHD+, abyste si focenou scénu vychutnali v její plné kráse.

S duálním předním fotoaparátem budete vypadat skvěle
Přední fotoaparát Honoru 9 Lite je vybaven špičkovým 13MP+2MP duálním objektivem, díky kterému zachytíte snímky v neuvěřitelně vysokém rozlišení včetně efektu rozostřeného pozadí. S dodatečnou funkcí panoramatické selfie, snímání gest a vestavěnými efekty si své selfies užijete opravdu naplno.

Foťte chytře
Portréty jsou ještě víc ohromující a přirozené díky zdokonalenému zkrášlovacímu algoritmu, který dokáže rozeznat kontury a rysy tváře a efekty krásy následně uzpůsobit podle pohlaví.

Zachyťte víc s duálním zadním fotoaparátem
Duální zadní fotoaparát s rozlišením 13MP+2MP se může chlubit jedním objektivem pro zachycení obrazu a druhým pro detekci hloubky. Fotit přirozenější a živější snímky tak nebylo ještě nikdy jednodušší. Spolu s PDAF autofokusem a režimem široké clony vám umožní zvolit bod zaostření až po vyfocení. S Honorem 9 Lite můžete zachytit své životní momenty s větší přesností jako profesionál.

Rozšiřte si obzory s FullView displejem
Rámečky už neomezují. Díky našemu úsilí vyvinou bezrámečkový smartphone se podařilo vytvořit Honor 9 Lite s 5,65palcovým FullView FHD+ displejem a zachovat přitom tělo typického zařízení s displejem 5,2 palců. Telefon vám tak padne do ruky jako ulitý. S ultra-jemným 2160 x 1080 FHD+ displejem o poměrem stran 18:9 hravě zvládnete multitasking a vychutnáte si dynamičtější vizuální zážitek.

Porovnej ceny