Tablet Apple

Nejprodávanější Tablet Apple v České republice

Patří u vás tablet ke stále využívanějšímu a oblíbenějšímu zařízení pro sledování filmů, hraní her či brouzdání na internetu? Výhody oproti notebooku jsou nezanedbatelné. Mají nesrovnatelně nižší hmotnost, jsou přenosnější a mnohdy i pružnější. Dotykový tablet Apple iPad Wi-Fi 128 GB navíc dokazuje, že nemusí jít pouze o parťáka pro volnočasové aktivity.

S nepřetržitým přístupem k internetu můžete surfovat po svých oblíbených stránkách, stejně jako sledovat aktuální zpravodajství či vzdělávací pořady. Nebo objevovat svět stále nových a nových aplikací.

Tablet Apple

Pro grafiku, fotky, filmy…

Graficky náročné hry, filmy v plném rozlišení, hudba v CD kvalitě. Dotykový tablet Apple iPad Wi-Fi 128 GB si poradí s čímkoliv, aniž byste byli konfrontováni s nepříjemným zamrzáváním a snižováním kvality obrazu. V odolné hliníkové konstrukci s tloušťkou sotva 7,5 mm se ukrývá dvoujádrový procesor Apple A Series 1,8 GHz, pro nějž je hračkou zvládat i práci se dvěma aplikacemi současně. Jestliže se tedy chystáte hrát svou oblíbenou hru a přitom v pozadí poslouchat své „srdcovky“, nic vám nestojí v cestě.

Jaká by to byla zábava bez intuitivního operačního systému? Čeká vás iOS 10 s novým designem a novými funkcemi. Kolují o něm pověsti, že jde o nejvyspělejší mobilní operační systém na světě, ale přesvědčit se musíte sami. V každém případě se může pochlubit dokonalou optimalizací pro práci s nejmodernějšími aplikacemi a doprovází jej výkonný 64bitový čip A9 a 2GB RAMka, aby s ním byla radost pracovat. Stahujete-li aplikace, filmy nebo hudbu, flash paměť se pyšní královskou kapacitou: 128 GB.

Tablet Apple

Obraz, hrající si s detailem

Čím se tablet liší od notebooku v první řadě? Nepochybně tím, že jeho displej je nejviditelnější a také nejdůležitější součástí celého zařízení. Bez něj by jakákoliv další výbava postrádala smysl. S Apple iPad Wi-Fi 128 GB máte vskutku luxusní zázemí: 9,7palcový multidotykový LED displej s posvícením, nabízející díky rozlišení 2048 x 1536 při 264 bodech na palec hotovou pastvu pro oči. IPS technologie navíc rozšiřuje zorné pole ve prospěch neobvyklých pozorovacích úhlů (například z boku).

Zapomínáno není na bezpečnost, ať již máme na mysli ochranu proti poškození, nebo ochranu citlivých dat. Pro první případ bravurně poslouží speciální oleofobní vrstva, jež minimalizuje šmouhy a škrábance, pro druhý identifikační snímač otisků prstů Touch ID. Místo toho, abyste museli vkládat heslo jako za časů starých mobilních telefonů, zde stačí pro odemknutí či zamknutí přiložit na určené místo prst. Jediné dokonalé heslo, jehož znění si nemusíte pamatovat.

Tablet Apple

V roli fotografa

Vzhledem malá tabule, v praxi klidně alternativní fotoaparát. Dotykový tablet je vybaven duální kamerou – zadní s rozlišením 8 MPx, přední s rozlišením 1,2 MPx. Zvládnete s nimi vytvářet působivé, barvami prokreslené snímky či HD videa, přední fotoaparát je obzvláště vhodný pro tvorbu selfíček nebo videohovory s přáteli. Co však obvykle s fotoaparátem či chytrým telefonem nemáte k dispozici, je možnost okamžitého zpracování snímků v aplikaci Fotky, iMovie nebo jiném programu z nabídky App Store.

Pokročilé metody sdílení

Wi-Fi technologie otevírá cesty k přímému sdílení zážitků přes internet. Není problém zveřejňovat fotografie a videosnímky na sociálních sítích nebo je rozesílat e-mailem svým přátelům. O krok dále se dostáváte s Bluetooth modulem, s nímž soubory sdílíte mezi notebooky, chytrými telefony a ostatními tablety přímo a bezdrátově. Zařízení také umí perfektně spolupracovat s jinými přístroji. E-mail například rozepíšete na iPhonu a pokračujete v něm na tabletu, video zkopírujete z iPadu na nedaleký Mac a podobně. Soubory lze také sdílet přes aplikaci AirDrop.

Deset hodin nepřetržité jízdy

Apple iPad Wi-Fi 128 GB nabízí jako bonusové vlastnosti akcelerometr, jenž přizpůsobuje obraz dle natočení tabletu, a příbuzný gyroskop. S dobíjecím akumulátorem získáváte k dispozici deset hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití, bez ohledu na to, jestli se rozhodnete sledovat filmy, hrát hry nebo poslouchat muziku. Součástí konektivity je USB port (Lightning konektor) a 3,5mm vstup pro připojení sluchátek.

Porovnej ceny