Sporák

Nejprodávanější sporák v České republice

Elegantní sklokeramický sporák Electrolux se stane vaším každodenním pomocníkem při vaření a pečení. Volně stojící sklokeramický sporák s horkovzdušnou troubou v oblíbeném nerez provedení nabízí objem 56 litrů. Je ideální pro přípravu oblíbených jídel pro celou rodinu. Sporák se řadí do energetické třídy A

Nejprodávanější sporák

Sklokeramika s Hilight zónami

Naprosto jednoduché a intuitivní ovládání zvládne i začátečník, pro kterého bylo vaření doposud velkou neznámou.

Sklokeramický sporák Electrolux EKC52550OX nedisponuje žádným hyper moderním panelem, takže jednoduchému ovládání porozumí opravdu každý. Sklokeramická deska nabízí 4 zóny. Všechny se pyšní označením Hilight, což označuje zóny, které se velmi rychle zahřívají. Sporák tak bude mnohem rychleji připraven k vaření a tedy kromě času ušetříte i spoustu energie. 2 zóny nabízí průměr 1800 mm s výkonem 1800 W a 2 zóny výkon 1200 W a rozměr 140 mm. Pro každou zónu je indikátor zbytkového tepla a ovládání. Sporák i trouba se ovládá jednoduše pomocí černých otočných knoflíků.

Nejprodávanější sporák

Elektrická trouba, která zvládne i grilovat

Multifunkční trouba Electrolux EKC52550OX vás osloví svým vnitřním objemem 56 litrů a také několika funkcemi. Patří mezi ně Kruhové těleso s ventilátorem, Horní a spodní ohřev, Spodní ohřev, Ventilátor, Ventilátor s horním ohřevem a Gril. Díky této multifunkci budou všechna jídla skvěle chutnat. Rovnoměrně rozptýlené teplo zajistí tu správnou chuť všech upečených pokrmů. Jak vidíte, můžete si vybrat opravdu z mnoha druhů pečení. Časovač využijete při jakémkoliv vaření, kde je potřeba hlídat si čas. Stačí si nastavit délku přípravy jídla a trouba vás upozorní, jakmile bude jídlo hotové. Troubu snadno otevřete pomocí rovného plastového držadla.

Díky skvělé izolaci je tento sporák o 10 % energeticky úspornější než spotřebič třídy A. Pečlivě udržuje teplo uvnitř spotřebiče. Dalším benefitem sporáku Electrolux EKC52550OX jsou dvojitá skleněná dvířka, která se velmi jednoduše čistí. Dvířka se skleněnými panely lze zcela odstranit a tím je rychleji a lépe umyjete od mastnoty.

V jednoduchosti je přece krása

Vnitřní části trouby jsou vyrobeny z černého smaltu, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Elektrický sporák Electrolux EKC52550OX se může pochlubit místem navíc na příslušenství. Ten se nachází v dolní části sporáku, kde si pohodlně uskladníte všechny plechy, aniž byste je museli hledat po jiných skříních. Vše bude dokonale při ruce. Nedílnou součástí sporáku je 1 chromovaný otočný rošt a 2 koláčové smaltované plechy na pečení. Můžete se tedy pustit do grilovaného kuřete a následně upéct výbornou bublaninu s třešněmi.

Porovnej ceny