Domácí pekárna

Nejprodávanější Domácí pekárna v České republice

Domácí pekárna ETA Delicca pomocí 12 programů připraví různé druhy chleba, uvaří lahodný džem a pomůže s přípravou dortových korpusů či různých druhů těst, sekané, apod. Plně automatická příprava zajišťuje optimální hnětení, dostatečné kynutí a kvalitní pečení bez nutnosti vašeho zásahu.

Domácí pekárna
Uplatnění najde i unikátní program „DOMÁCÍ“ pro individuální nastavení parametrů – umožňující prodloužení fází přípravy chleba. Jedním z programů je také pečení bezlepkového chleba – ideální pomocník u bezlepkové diety. Pekárna upeče chléb o hmotnosti až 1300 g. Lze si vybrat ze dvou velikostí a nastavit také zhnědnutí kůrky ve 3 stupních.
Domácí pekárna

Všechny informace jsou přehledně zobrazeny na atraktivním, modře podsvíceném LCD displeji . Pekárna se může pyšnit řadou funkcí. Funkce odloženého startu umožňuje odložit přípravu chleba až o 12 hodin. Večer tedy lze nachystat suroviny pro chléb a ráno jej čerstvý servírovat. Funkce „PAUZA“ umožňuje jednoduché přerušení chodu pekárny pro snadné přidání ingrediencí, nebo vyjmutí hnětacích háků. Funkce „KEEP WARM“ udržování teploty, zajistí po skončení přípravy chleba po dobu 60 minut optimální teplotu pečicího prostoru. Funkce zvukové signalizace včas upozorňuje na přidání oblíbené ingredience, ukončení pečení, nebo přihřívání. Další užitečnou funkcí je „MEMORY“ , která při výpadku elektrické energie zabezpečí na cca 30 min. následný chod pekárny, aniž by došlo ke změně nastavení nebo přerušení činnosti.

Pečící nádoba je opatřena nepřilnavým povrchem a nepostrádá dva hnětací háky. V elegantním provedení s prvky v nerezové oceli bude stylovým doplňkem kuchyně.

Domácí pekárna eta

Domácí pekárna ETA Delicca 7149 90020 pomocí 12 programů připraví různé druhy chleba, uvaří lahodný džem a pomůže s přípravou dortových korpusů či kynutých těst.

Upeče chléb o hmotnosti až 1300 g. Lze si vybrat ze dvou velikostí a nastavit také zhnědnutí kůrky ve 3 stupních, popřípadě odložit začátek přípravy.

Uplatnění najde i unikátní program DOMÁCÍ umožňující prodloužení fází přípravy chleba. Jedním z programů je také pečení bezlepkového chléba – ideální pomocník u bezlepkové diety.

Všechny informace jsou přehledně zobrazeny na atraktivním, modře podsvíceném LCD displeji, výhodou je 30 min. paměť při výpadku proudu. Pečící nádoba je opatřena nepřilnavým povrchem a nepostrádá dva hnětací háky.
ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 5 let na motor pekárny

Porovnej ceny