Vestavná mikrovlnná trouba

Nejprodávanější vestavná mikrovlnná trouba v České republice

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux EMT25207OX krásně zapadne do interiéru vaší kuchyně a umožní vám nejen ohřívat předem připravená jídla, ale díky integrovanému grilu quartz můžete vyzkoušet jakoukoli kulinářskou výzvu. Pustit se můžete do ohřívání, rozmrazování, vaření i grilování. K dispozici vám bude vnitřní objem 25 litrů s talířem o průměru 31,5 cm, na který pohodlně vložíte i větší nádobí.

Vestavná mikrovlnná trouba

Nechcete přemýšlet nad nastavením?

S mikrovlnnou troubou se můžete spolehnout na automatické programy. Program sám kontroluje výkon na správné úrovni. Pro dokonalé rozmrazení potravin je k dispozici automatický program rozmrazování. Ten se postará, aby vložené potraviny byly správně rozmražené, a vy hned můžete pokračovat s vařením a dalším krokem kuchyňské úpravy jídla.

Vestavná mikrovlnná trouba

Výbava trouby

Mikrovlnná trouba je vybavena 8 úrovněmi mikrovlnného výkonu, přičemž maximální výkon mikrovln je 900 W a maximální výkon grilu 1000 W. Na ukončení zvoleného programu vás upozorní zvukový signál. Dotykové ovládání nabízí pohodlné nastavení výkonu a panel s digitálním displejem informuje o zvoleném typu přípravy. Vnitřní osvětlení poskytne lepší přehled nad vloženým jídlem.

Mikrovlnná trouba s grilem
Popcorn či grilované sýrové sendviče? Dvojí funkce mikrovlnné trouby s integrovaným grilem quartz vám nabízí širokou škálu možností vaření.

Možnost přípravy jídla téměř jakýmkoliv způsobem
Díky komplexnímu řešení této mikrovlnné trouby s funkcí rozmrazování, ohřívání, grilování a vaření se můžete vrhnout na jakoukoliv kuchařskou výzvu.

Auto-program pomůže, když nemáte čas přemýšlet nad nastavením
Pokud máte náročný den, stačí pouze využít automatické programy. Program sám kontroluje správné úrovně výkonu, čímž se snižuje riziko chyb.

Porovnej ceny