MacBook

Nejprodávanější MacBook v České republice

Notebook Apple MacBook Air 13 128 GB je zařízení, které je navrženo tak, aby mohlo být po vašem boku prakticky nepřetržitě, ať už potřebujete vyřídit cokoliv. Mimo svou kvalitu se vyznačuje také jednoduchostí, ladností a elegancí, kterou ocení základní i náročnější uživatelé. Notebook s grácií zvládá běžné používání a je vysoce dostačující i pro klasickou kancelářskou práci. Nejvíce ho však ocení lidé, kteří si zakládají na operačním systému iOS. Apple MacBook Air 13 128 GB splní nad rámec očekávání veškeré úkoly, které po něm budete požadovat a spokojeni tak budou i nároční uživatelé.

MacBook

Špičkový displej s velkým rozlišením

Díky tomu, že je notebook Apple MacBook Air 13 128 GB vybaven prvotřídním displejem s velikým rozlišením, bude pro vás jakýkoliv počin ohromujícím zážitkem.

Uživatelé ocení displej s úhlopříčkou 13,3 palce a rozlišením 1440 x 900 pixelů. Fanoušci kvalitních filmových večerů tak mohou jásat. Díky jemnosti obrazovky si vychutnáte svůj oblíbený film v prvotřídní kvalitě a neunikne vám jediný detail v záběru, stejně tak si kvalitně prohlédnete fotografie. Celkové sledování dění na displeji bude jeden veliký zážitek.

Moderní vnitřní výbava

Když se zaměříme na vnitřní části notebooku Apple MacBook Air 13 128 GB, téměř okamžitě nás zaujme jeho hlavní část a to procesor.

Dvoujádrový Intel Core i5 s frekvencí 1800 MHz je velmi slušným pomocníkem, který dostatečně kvalitně zařídí, aby veškeré vaše úkony na notebooku probíhaly plynule a nezasekávaly se, ani když jich budete provádět víc najednou.

Doplnění procesoru v podobě 8 GB RAM paměti a Intel Iris Graphic 6000 zase zabezpečí bezproblémovou práci doma i v kanceláři, surfování po internetu, nebo sledování filmů na vašich cestách.

 

Operační systém macOS Sierra

Srdcem celého Apple MacBook Air 13 128 GB je operační systém macOS Sierra, který je v plné polní připraven a čeká jen na vás. Jeho rozhraní si bezproblémově upravíte k obrazu svému a můžete tak mít k dispozici více her, více zábavy, více muziky, více všeho! Nastavte si vlastní tapetu, vlastní spořič, uspořádejte podle sebe menu, abyste váš pohár spokojenosti naplnili ještě více. Vyznačuje se také upgradovanými možnostmi týkající se úpravy fotek, nebo ještě hladší spolupráci s ostatními zařízeními.

MacBookBleskurychlý přenos

Notebook Apple MacBook Air 13 je připraven také na rychlé sdílení dat či obrazu. Data přenesete do zařízení nebo naopak do přenosných disků pomocí dvou vstupů nového USB 3.0, díky kterému je přenášení dat rychlejší než kdy předtím. Pro přenos souborů se nebojte zkusit využít i bezdrátovou technologii Bluetooth.

Díky nejnovějšímu standardu 802.11ac se bleskurychle připojíte na WiFi síť a to až třikrát rychleji, než tomu bylo dříve. Můžete tak své data jako fotografie nebo videa sdílet s chytrou televizí a zobrazovat je tak více přátelům nebo celé rodině. Nemusíte se obávat omezeného prostoru, právě pro vás je připravena ohromná kapacita zařízení a ta činí, jak již z názvu vyplývá, neuvěřitelných 128 GB! Užívejte si nikdy nekončící volnost, kterou toto zařízení nabízí.

Zařízení, které si zamilujete

Notebook vážící 1,35 kilogramu a s rozměry 325 x 17 x 227 milimetrů (Š x V x H) je skutečně ideální i pro používání na cestách, nebo klidně jen pro jeho pohodlné přenášení kamkoliv. A co víc? Notebook je vyroben z kvalitních materiálů, díky kterým se nemusíte bát poškození v podobě poškrábání, otlaků, nebo ohrožení displeje při přenášení. Nic nenaruší jeho elegantní vzhled.

Porovnej ceny