Televize Samsung

Nejprodávanější televize Samsung v České republice

Televize Samsung SMART LED, 138cm, 4K Ultra HD, HDR, PQI 1300 (50Hz), Pur Color panel, 4K Ultra HD Dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI, 2x USB, CI+, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV 1.5, web prohlížeč, párování s mobilem BLE, herní režim, Steam Link, Music Shazam, USB nahrávání, Smart ovladač, Tizen, VESA 400×400, repro 20W, černá, A

Pouze RGB subpixely v certifikovaných 4K UHD televizorech dodají obrazu přesné barvy a ostrost v křivkách. RGBW technologie využívá dodatečný bílý bod, který neumožňuje přesnou reprodukci barev a snižuje modulační kontrast obrazu.

Televize Samsung

Vsaďte na kvalitu

Už jste se někdy setkali s televizí, která by vás uchvátila natolik, že jste se od ní nemohli odloučit? Právě takovou televizí je i Samsung UE55MU6172. Její prémiové provedení, pyšnící se nadčasovými výhodami, vám přinese pocit, že se nadále nenacházíte v obývacím pokoji, ale naopak v kinosále.

Ať už jste tak hokejový fanda, nadšený milovník kultovních seriálů nebo filmových trháků, určitě si užijete své, a to na maximum!

Pastva pro vaše oči

S novou televizí Samsung UE55MU6172 si užijete ještě více zábavy díky úhlopříčce 1,63 m nejnovějšího LED displeje, která posunuje hranici nemožného mílovými kroky vpřed! V kombinaci s vysoce ostrým obrazem v podání Ultra HD (4K) rozlišení budete jen koulet očima – všechny detaily, i ty nejmenší maličkosti na obrazovce se budou zdát zřetelnější a jasnější než kdy dřív.

Televize Samsung

HDR dovedené k dokonalosti

Vylepšené HDR Premium přináší možnost si užít nejrůznější detaily ukryté v nepříznivých světelných podmínkách vámi promítaného videa. Technologie HDR odkrývá tajemství příliš tmavých a světlých míst na obrazovce, které jednoduše přemění na realističtější podobu videa, čímž si tak užijete nejen fragmenty, ale z fragmentů sestavený kompletní obraz.

Vyladěná do poslední maličkosti

Barvy, kontrast, ostrost nebo například stíny – to vše je na televizi Samsung UE55MU6172 díky nejmodernějším obrazovým technologiím zdokonaleno. Abyste si tak maximálně vychutnali vaši oblíbenou podívanou, stačí se jen pohodlně usadit, uvolnit se a nechat se zavést do světa, který svou živostí a realističností jen překypuje.

Televize Samsung

Bez zvuku to nejde

Televize Samsung hraje stejně dobře jako vypadá. Na mysli máme jedno z nejkvalitnějších zvukových provedení na televizi vůbec, které vás nechá se zaposlouchat do perfektně znějících výšek a hloubek. K dosažení úplné dokonalosti je zvuk doprovázen výraznými basy, které díky svému chytrému náměru zajišťují znějí ještě líp, než by kdo řekl.

Sdílejte své oblíbené momenty s ostatními

Chytrá televize Samsung vám poslouží jako skvělé místo pro sdílení fotografií, videí nebo hudby svým nejbližším. Aktivujte aplikaci Samsung Smart View, spárujte Smart TV s vaším chytrým zařízením nebo počítačem a přenášejte soubory ojedinělou rychlostí s bezkonkurenční stabilitou. Aplikace funguje na většině osobních chytrým zařízeních.

Operační systém Tizen

Co přinese zítřek, to nemůžeme s přesností říct. Co ale víme je, že se v dnešní době můžeme setkat s celou řadou chytrých zařízení – televize patří mezi ně. Aby bylo zařízení inteligentní, musí být vybaveno operačním systémem. V případě Smart TV Samsung je to operační systém Tizen od Samsungu, který svými nejmodernějšími funkcemi nedává široké konkurenci spát.

OS Tizen si oblíbíte především díky jeho praktičnosti. Stlačte tlačítko pro start a dočkejte se kompletního zapnutí v řádu sekund! Objevujte širokou škálu možností, ve kterých se každý najde. Jednoduše řečeno, operační systém Tizen je tím pravým společníkem do vašeho obývacího pokoje.

Optimalizujte obraz téměř na úroveň UHD

Pokročilá technologie Ultra Clean View analyzuje přehrávaný obraz a vylepší ho v oblasti snížení šumu. Za zmínku stojí, že video nemusí mít rozlišení Ultra HD (3840 x 2160 obrazových bodů). Můžete si tak libovolně přehrávat videa i s nižší kvalitou, než je Full HD, a přesto si vychutnávat absenci nechtěného šumu.

Porovnej ceny