Kávovar na kapsle

Nejprodávanější kávovar na kapsle v České republice

Kávovar na kapsle je malý a elegantní kapslový kávovar, který se díky svým kompaktním rozměrům vejde do každé kuchyně. Atraktivní design a jednoduchá obsluha nadchnou každého. Manuální ovládání kávovaru vám dovolí pouhým pohybem páčky připravit teplý i studený nápoj. Sami si také určíte množství vody přesně dle své chuti.

Kávovar na kapsle

Chutná káva, nebo čokoláda?

Vysoký tlaku 15 barů a kapslím NESCAFE® Dolce Gusto si můžete v klidu domova užít pravé Espresso se sametovou pěnou, horkou čokoládu, nebo chutné Latté Macchiato. Odkapávací mřížku na nápoje můžete uchytit do tří různých pozic, výšku si tak vždy přizpůsobíte dle velikosti nápoje.

Malý, přesto chytrý

Mezi hlavní přednosti kávovaru Piccollo patří velmi rychlé zahřátí kávovaru do 30 sekund, schopnost automatického vypnutí po 5 minutách nečinnosti, široký výběr nápojů NESCAFE® Dolce Gusto či inteligentní kapsle. Systém tak vždy rozpozná správný tlak pro přípravu vámi vybraného nápoje. Rozměry přístroje jsou 16 × 29 × 29 centimetrů. Příkon je pouhých 1 460 W, Piccolo se tak řadí do energetické třídy A.

Díky vysokému tlaku 15 barů má NESCAFE® Dolce Gusto Piccolo,
i přes své malé rozměry, dostatek síly k vytvoření pravého
Espressa s bohatou, sametovou pěnou. Káva má také plnou chuť
a silné aroma, které provoní vaší kuchyň.

Porovnej ceny